Košík: 0

Spolu: €0.00

Preukázateľné účinky


Natural Collagen Inventia® - Prírodný kolagén Inventia®

Kolagén je základnou bielkovinou ľudského tela. Jeho unikátna štruktúra a vlastnosti spôsobujú, že býva tiež považovaný za najcennejšiu bielkovinu v ľudskom organizme. Na jeho množstve a kvalite závisí napr. odolnosť našich kostí a šliach, ale aj náš vzhľad, pretože kolagén tvorí hlavnú stavebnú zložku kože. Správne množstvo kolagénu spôsobuje, že naša pokožka zostáva pevná, pružná a zvlhčená, kosti silné a kĺby ohybné. V pokožke je kolagén sprevádzaný elastínom, ktorý tiež zodpovedá za zachovanie jej optimálnej pružnosti.

Natural Collagen Inventia® - Prírodný kolagén Inventia® FACE - TVÁR, BODY - TELO, HAIR & NAILS - VLASY A NECHTY je určený k boju s následkami predčasného a geneticky predisponovaného starnutiu pokožky. Všetky tri druhy kolagénov obsahujú predovšetkým unikátny kolagén I. typu (2 [α1I] α2), zložený z dvoch peptidových reťazcov α1 I. typu a jedného reťazca α2 I. typu. Pri prirodzenom procese jeho získavania obsahuje preparát okrem kolagénu tiež elastín, ďalšiu nevyhnutne potrebnú bielkovinu pre optimálny vzhľad pokožky. Rovnako tak kyselinu mliečnu, ktorá na vrchnú vrstvu pokožky pôsobí ako regenerujúca a zvlhčujúca látka. Navyše dokáže tiež efektívne podporovať priechod ďalších aktívnych látok cez pokožku, tzn. zjednodušuje vstrebávanie živín a regeneračných látok. Aj keď si jednotlivé zložky plnia vlastné role, zároveň vzájomne synergicky posilňujú svoje spolupôsobenia. Tieto látky môžeme v Prírodným kolagénu Inventia® nazvať "skupinou špeciálneho nasadenia" s výnimočným a neopakovateľným pôsobením.

Vďaka takto výnimočnému zloženiu Prírodný kolagén Inventia® predchádza nielen následkom starnutia pokožky, ale dokáže predovšetkým bezprostredne pôsobiť na príčinu jej starnutia - na nesprávnu syntézu kolagénu. Kolagén, obsiahnutý v tomto neobvyklom kozmetickom prípravku, stimuluje fibroblasty (bunky na výrobu kolagénu v ľudskom tele) k produkcii vlastného kolagénu a zároveň tvorí súčasť pre jeho syntézu.

K výrobe Prírodného kolagénu Inventia® boli použité výhradne látky prírodného pôvodu, vďaka ktorým je tento kozmetický prípravok nielen neobvykle efektívny, ale aj veľmi bezpečný.

V skupine 40-tich testovaných osôb, z ktorých bola u všetkých 40 alergiologicky potvrdená kladná reakcia, nebola po použití prípravku potvrdená žiadna ďalšia alergická reakcia. To svedčí o bezpečnosti preparátu z hľadiska vyvolávania podráždenia či alergických reakcií. Na základe kontaktných polootvorených testov bolo potvrdené, že skúmaný Prírodný kolagén Inventia® spĺňa z dermatologického hľadiska všetky podmienky pre kozmetické výrobky, ktoré sú s ohľadom na ich bezpečnosť pre ľudské zdravie špecifikované ako hypoalergické.

Rozvoj technológií, ktorý v posledných rokoch pokročil, nám špeciálnymi prístrojmi dovoľuje objektívne preskúmať pôsobenie kozmetických prípravkov. Môžeme tak vyčísliť a popísať nárast pružnosti, pevnosti a zvlhčenie pokožky, rovnako ako zmäkčenie vrások.Takýmto testom bol podrobený Prírodný kolagén Inventia®

Výsledky boli ohromujúce!

Už po 2 týždňoch používania sa vrásky viditeľne vyhladzovali. Po 4 týždňoch sa zmenšila hĺbka vrások takmer o polovicu, a to navyše v jednom z najproblematickejších miest na tvári - v kútiku oka, kde je pokožka veľmi tenká a jemná, vystavená neustálemu pohybu svalov, čím sú tu vrásky ďaleko viditeľnejšie.

Bol skúmaný aj nárast pevnosti pokožky po použití Prírodného kolagénu Inventia®. V tomto prípade získané výsledky tiež potvrdili nezvyčajne efektívne pôsobenie kozmetického prípravku.

Po 2 týždňoch pravidelného používania pevnosť pokožky narástla dokonca o 37% a už po 4 týždňoch dosiahla o 59% lepšie hodnoty oproti počiatočnému stavu.

Nárast zvlhčenia, pevnosti a zmenšenie povrchu vrások sa prejavili tiež značným nárastom vyhladenia pokožky. Po 4 týždňoch pravidelného používania sa stala pokožka dokonca o 30% hladšia.