Košík: 0

Spolu: €0.00

INVENTIA - výrobca tropokolagénu

Firiem na výrobu kolagénu, kolagénových tabliet, prípravkov s kolagénom a iným kolagénovými zázrakmi sa v posledných rokoch vyrojilo ako húb po daždi. Aby nie - kolagén je totiž silný ťahák a lákadlo pre ľudí. Jediný prírodný kolagén je však vyrábaný výhradne v Poľsku. Strategickým dodávateľom výrobkov pre Českú a Slovenskú republiku je spoločnosť INVENTIA Polish Technologies Sp. z o.o., ktorá ako jediná v rokoch 2002 -2003 zainvestovala prostriedky do vybudovania laboratória pre začatie dôkladného vedeckého výskumu. Jeho cieľom bolo korunovať prácu a úsilie nad poľským vynálezom rybieho kolagénu.

INVENTIA Polish Technologies je autorom, vlastníkom a zároveň jediným producentom biologicky aktívneho Prírodného kolagénu INVENTIA ®.

Krédom firmy je produkcia prírodných kozmetických prípravkov najvyššej kvality, priaznivo pôsobiacich na zdravie, tvorených v plnej harmónii so životným prostredím.

S cieľom získať výrobky s najvyššími úžitkovými kvalitami spolupracuje firma INVENTIA s výnimočnými špecialistami z odboru biochémie, biotechnológie a kozmetológie. Podobnú spoluprácu nadväzuje s hlavnými vedeckými a výskumnými inštitúciami týchto odborov. Celý proces výroby prebieha v sterilných laboratórnych podmienkach a pod veľmi prísnou kontrolou kvality, v následku ktorej vznikajú výrobky spĺňajúce veľmi prísne normy (v súlade s certifikáciou GMP).

Zároveň výber lokalít pre získavanie surovín (rybích koží) podlieha dôkladnému dohľadu. Dôležitá je tu čistota vody a kvalita krmív pre ryby. Chovné rybníky, z ktorých sú ryby lovené patrí medzi najlepšie chovateľské centrá v Európe. Nachádza sa v ekologicky čistých oblastiach. Ryby sú kŕmené potravou bez bielkovín dobytčieho pôvodu. Táto potrava je vykupovaná vždy u rovnakého už prevereného výrobcu.

Výrobný objekt je vzdialený od mesta, obklopený čistým životným prostredím. Aj vďaka tomu možno zaručiť priaznivé podmienky pre výrobu. Biotechnologický tím tvoria diplomovaní odborníci, prevažne ženy.

Výsledný výrobok, Prírodný kolagén stvorili ženy, chemičky, ktoré sa do svojej práce angažovali v záujme všetkých žien na svete.

Biologicky aktívny (živý) kolagén je dnes predávaný v Nemecku, Libanone, USA, Švajčiarsku, Poľsku, ČR a SR.

Životopis INVENTIA

Prvým produktom vytvoreným v INVENTIA PT bol autorský Prírodný kolagén Inventia®. Následne sa vo firemnej ponuke objavili ďalšie neopakovateľné kozmetické prostriedky na báze natívneho prírodného kolagénu. Ďalšou dôležitou etapou histórie firma prešla v roku 2007. Toho roku INVENTIA PT rozšírila svoju ponuku o prvý doplnok stravy, obsahujúcej lyofilizovaný natívny kolagén. V roku 2009 si ho ako prvá firma v Poľsku INVENTIA PT certifikovala v Integrovanom systéme riadenia kvality a bezpečia potravín. INVENTIA PT sa stále veľmi dynamicky rozvíja a z roka na rok dobýva nové trhy v zahraničí.

Poslaním INVENTIA je produkcia inovatívnej kozmetiky vysokej kvality a doplnkov stravy na báze prírodného kolagénu rybieho pôvodu. Všetky produkty sú úplne bezpečné pre zdravie a sú vyrábané v úplnej harmónii s prírodou a prostredím, ktoré firmu obklopujú.

INVENTIA PT vlastní moderné laboratóriá pre výskum, vývoj a kontrolu kvality. Umožňujú firme tvoriť inovatívne receptúry nových kozmetických výrobkov a doplnkov stravy, rovnako ako podrobnú analýzu a kontrolu každej etapy výroby produktov, aby boli splnené aj tie najnáročnejšie normy bezpečnosti a kvality.

INVENTIA PT neustále zvyšuje kvalitu a bezpečnosť ponúkaných produktov. Stále investuje do moderného technického vybavenia, pričom tiež modernizuje a rozširuje už existujúce objekty a výrobné linky.