Košík: 0

Spolu: €0.00

Čo je kolagén

Kolagén je vysokomolekulárna bielkovina, tvorí 30% hmotnosti bielkoviny človeka, 10% celkovej hmotnosti človeka a 70% hmotnosti kože. Je zodpovedný za pružnosť, pevnosť a hydratáciu (zavodnenie) kože. Kolagén sa obnovuje v organizme 3x do roka, avšak len do veku cca 26-30 rokov. Potom nastáva postupný útlm jeho produkcie v "mikrotovárňach" na kolagén - vo fibroblastoch. Kolagén je zodpovedný za pružnosť, pevnosť a správne zvlhčenie kože. Následkom STARNUTIA nastáva deficit kolagénu, čo je napr. príčinou tvorby vrások, vysychania pokožky, padania vlasov, lámavosti nechtov, zvýšeného potenia, zhoršenia zraku, zlého hojenia pokožky, jej pigmentácie, ale dostavujú sa aj prvé bolesti pohybového aparátu. Starneme nielen na pohľad, ale starnú aj naše šľachy, kĺby, cievy ...

Správny výber kolagénu

Prírodný kolagén Inventia® je neobvyklým kozmetickým prípravkom, vďaka ktorému môžu ženy na celom svete zabudnúť na problémy s pokožkou, s akými sa stretávajú bežne pri starostlivosti o svoju tvár aj telo. Prírodný kolagén Inventia® v sebe ukrýva neobyčajnú silu neopakovateľného PRÍRODNÉHO NATÍVNEHO KOLAGÉNU v jeho pôvodnej podobe trojitej špirály, s ktorou sa nikde inde nestretnete. Určite to nie je len ďalší z výrobkov s obsahom lacného a málo účinného hydrolyzátu z bielkovín, ani iná zmes, ktorá len v názve slovo "kolagén" obsahuje, bez toho, aby s ním mala čokoľvek spoločné. Ako jediní na trhu Vám ponúkame produkt, ktorý obsahuje najdôležitejšiu bielkovinu pre ľudské telo - kolagén v jeho nezmenenej podobe, identickej s tým, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom organizme. Pôsobenie čistého preparátu natívnych kolagénových bielkovín je neporovnateľne širšie a silnejšie, než u populárnych výrobkov dostupných na trhu, ako napríklad spomínané náhražkové hydrolizáty s minimálnou silou pôsobenia. Prírodný kolagén Inventia® dodáva Vašej pokožke všetko čo potrebuje - "živý" kolagén.

Toto výnimočné kozmetikum vzniká ako výsledok veľmi jemného a šetrného procesu. Skladá sa sotva z niekoľkých komponentov, z ktorých takmer 90% bielkovinových zložiek tvoria natívne (prírodné, prirodzené, nezmenené) kolagénové bielkoviny, ktoré sprevádza aj veľmi cenný elastín.


Neobvyklé zloženie dopĺňa: kyselina mliečna, caprylyl glykol a špeciálne prečistená voda. Výber týchto zložiek nie je v žiadnom prípade náhodný. Všetky zložky plnia nesmierne dôležitú úlohu v boji s problémami pokožky v každom veku. Vďaka unikátnemu zloženiu sa Prírodný kolagén Inventia® skvele osvedčil v starostlivosti o mladú ako aj o zrelú pokožku. Mladým klientom tento výrobok zaisťuje skvelé zvlhčenie a dovoľuje na dlhé roky zachovať trblietavý vzhľad. Pre starších je podporou pri snahe o udržanie mladistvej pevnosti pokožky a významne napomáha vyhladiť vrásky. Prírodný kolagén Inventia® tiež dovoľuje získať žiadúci obrys tváre a udržať vo forme ochabujúce telo. Prírodný kolagén Inventia® významne vylepšuje sfarbenie pokožky, vďaka čomu robí dojem zdravšej a "lepšie odpočinutej".


Pôsobenie Prírodného Kolagénu Inventia® bolo mnohokrát overené v nezávislých výskumných laboratóriách na skupine žien v najrôznejšom veku. Už po 14 dňoch používania narastalo zvlhčenie v pokožke až o 35% a celková pružnosť 21%. Vrásky sa stali menej viditeľnými až u 95% účastníčok*. Tiež v prípade nárastu pevnosti tváre 100% zo skúmaných osôb potvrdilo nárast tohto parametra, takmer 70% z nich dokázalo túto zmenu významne pocítiť*. Podobne si všetci testovaní všimli nárastu vyhladenia vrchnej vrstvy pokožky. Vďaka neobvyklej obozretnosti pri etapách prípravy a produkcie Prírodného kolagénu Inventia® bolo možné z jeho zloženia úplne eliminovať konzervanty. Aj preto je tento produkt bezpečný pri používaní i pre osoby s citlivou pokožkou. Okrem toho, že je hypoalergénny, tento kozmetický prostriedok naviac zvyšuje odolnosť pokožky na ďalšie dráždivé faktory vyskytujúce sa vo vonkajšom prírodnom prostredí.* podiel z anketovaných osôb, ktoré deklarovali efekty pôsobenia.